ZAKUPY ONLINE ZE STYLISTKĄ

Analiza sylwetki to dla Ciebie za mało? Nie satysfakcjonuje Cię wykonanie samej analizy kolorystycznej? Nie jesteś do końca zadowolona z zawartości swojej szafy? Bez względu na to, z którym pytaniem się utożsamiasz, ta oferta jest wprost stworzona dla Ciebie.

Decydując się na nią pozwalasz mi na stworzenie Twoją garderoby od podstaw uwzględniając Twoje indywidualne predyspozycje i spersonalizowane potrzeby. 
Wszystkie elementy Twojej nowej szafy będą przemyślane i skomponowane tak, by nie tylko wzajemnie się uzupełniały, ale również podkreślały zalety Twojej sylwetki. 
Efektem naszej współpracy będzie rozbudowana prezentacja, w której znajdą się gotowe stylizacje, odnośniki do poszczególnych części garderoby, korzystne dla Ciebie rozwiązania i połączenia kolorystyczne oraz kilka modowych trików. 

Całą analizę otrzymasz w formacie PDF, więc będziesz mogła mieć ją zawsze przy sobie i korzystać z niej zawsze wtedy kiedy odczujesz taką potrzebę.  

Analiza zawiera: 
– ubrania dostosowane do kształtu Twojej sylwetki wraz z konkretnymi linkami do sklepów.
– dodatki, które nie tylko pasują do Ciebie, ale również stanowią piękne uzupełnienie reszty garderoby.
– najlepsze dla Ciebie stylizacje stworzone na podstawie wybranych ubrań i dodatków.
– najkorzystniejsze dla Ciebie zestawienia kolorystyczne.
– modowe triki, które możesz zastosować, by jeszcze efektywniej wykorzystać swoją garderobę lub potencjał swojej sylwetki. 

Całkowity koszt usługi: 870 zł 
Czas wykonania: 10 dni roboczych
Dodatkowe informacje: przed wykonaniem analizy pobierany jest zadatek w wysokości 170 zł. 

W celu złożenia zamówienia należy wypełnić formularz.  

Masz jakieś pytania lub chcesz wiedzieć jak prawidłowo wykonać zdjęcia? 
Zajrzyj do FAQ