STYLIZACJA NA WYJĄTKOWĄ OKAZJĘ

Chcesz zaimponować komuś na pierwszej randce, dobrze przygotować się do sesji zdjęciowej, aplikowałeś na stanowisko swoich marzeń i czeka Cię rozmowa o pracę? A może masz przed sobą bardzo ważne spotkanie lub po prostu chcesz dobrze wyglądać na weselu swojego znajomego?
Bez względu na to gdzie i na kim chcesz zrobić dobre wrażenie oferta stylizacji na wyjątkową okazję będzie najlepszym wyborem. 

Dlaczego tak uważam? 
Przede wszystkim dlatego, że specjalnie dla Ciebie stworzę kilka propozycji gotowych stylizacji. Każda z nich powstanie na podstawie Twoich indywidualnych predyspozycji i będzie w najmniejszym szczególe dopasowana do okazji. Nie będziesz musiał się zastanawiać, czy wypada coś założyć, albo jaki krój będzie odpowiedni dla Twojej sylwetki, ponieważ to ja zadbam o to, by stylizacje były spójne, trafnie skomponowane i dostosowane nie tylko do Ciebie, ale również do okazji, na jaką będziesz chciał je wykorzystać. 

Propozycji będzie kilka i będą one wysłane do Ciebie w formie krótkiej prezentacji w formacie PDF, więc będziesz mógł skorzystać z każdej z nich ponownie, zawsze wtedy, kiedy nadarzy się kolejna taka okazja. 

Podsumowując: 
– zyskujesz cenny czas, który musiałbyś poświęcić na zakupy i analizowanie swojej garderoby. 
– otrzymujesz pewność, że Twoje stylizacje będą dopasowane do okazji (np. wpisane w dress code). 
– masz również gwarancję, że Twój strój będzie odpowiedni dla Twojej sylwetki i podkreśli Twoją osobowość. 
– możesz wykorzystać tę usługę wielokrotnie płacąc tylko raz, ponieważ otrzymujesz kilka gotowych stylizacji i możesz z nich dowolnie korzystać jeśli znowu nadarzy się taka potrzeba. 
– masz pewność, że Twoje stylizacje będą spójne, ciekawe i odpowiednie do danej sytuacji. 

Całkowity koszt usługi: 170 zł 
Czas wykonania: 7 dni roboczych
Dodatkowe informacje: przed wykonaniem analizy pobierany jest zadatek w wysokości 70 zł. 
W celu złożenia zamówienia należy wypełnić formularz.  

Masz jakieś pytania lub chcesz wiedzieć jak prawidłowo wykonać zdjęcia? 
Zajrzyj do FAQ.