STYLIZACJA NA WYJĄTKOWĄ OKAZJĘ

Bez względu na to, czy chcesz zaimponować komuś na pierwszej randce, świetnie wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej, jak najlepiej zaprezentować się na sesji zdjęciowej, pokazać swój profesjonalizm na ważnym spotkaniu, czy po prostu olśnić wszystkich na bankiecie lub weselu koleżanki — bardzo dobrze trafiłaś. 

Dlaczego tak uważam? 
Przede wszystkim dlatego, że jesteś w najlepszych rękach i z moją pomocą uzyskasz taki efekt, jakiego oczekujesz. Zajmę się wszystkim, a w efekcie otrzymasz kilka propozycji gotowych stylizacji odpowiednich na wskazaną przez Ciebie okazję. Dopilnuję, by były one nie tylko spójne i efektowne, ale również odpowiednio dopasowane do Ciebie i Twoich indywidualnych predyspozycji. Podpowiem Ci także gdzie ich szukać wstawiając konkretne linki do sklepów online. 

Decydując się na skorzystanie z oferty dostajesz kilka spersonalizowanych stylizacji w formie krótkiej prezentacji w formacie PDF, z których możesz ponownie skorzystać zawsze wtedy kiedy nadarzy się podobna okazja. 

Podsumowując: 
– zyskujesz cenny czas, który musiałabyś poświęcić na przygotowanie stylizacji i szukanie odpowiednich kreacji. 
– zyskujesz pewność, że Twój strój będzie dostosowany do okazji (np. wpisany w dress code).
– zyskujesz gwarancję, że Twoje stylizacje będą dopasowane do Twojej sylwetki i osobowości. Możesz być przekonana, że każda z nich podkreśli również Twoje atuty. 
– masz możliwość wykorzystania usługi wielokrotnie płacąc za nią tylko raz, ponieważ propozycji stylizacji jest kilka, więc możesz korzystać z nich wielokrotnie wedle uznania jeśli tylko nadarzy się podobna okazja. 
– masz pewność, że Twoje stylizacje będą spójne, odpowiednie do sytuacji i ciekawe. 

Całkowity koszt usługi: 170 zł 
Czas wykonania: 7 dni roboczych
Dodatkowe informacje: przed wykonaniem analizy pobierany jest zadatek w wysokości 70 zł. 
W celu złożenia zamówienia należy wypełnić formularz. 

Masz jakieś pytania lub chcesz wiedzieć jak prawidłowo wykonać zdjęcia? 
Zajrzyj do FAQ.