FAQ
Najczęściej zadawane pytania. 

1. Jak w praktyce wygląda analiza kolorystyczna online? 
Analiza kolorystyczna online odbywa się w kilku etapach. 
Etap pierwszy: wypełnienie formularza.
Musisz wypełnić wszystkie wymagane okienka i załączyć 3 wyraźne zdjęcia swojej twarzy wykonane w naturalnym świetle. 
Etap drugi: ocena zebranych materiałów. 
Oceniam przede wszystkim, czy załączone przez Ciebie zdjęcia pozwolą mi na prawidłowe przeprowadzenie analizy. 
Etap trzeci: akceptacja i prośba o wpłatę zadatku w wysokości 70 zł. 
Jeśli uznam, że przesłane zdjęcia są dobrej jakości, to następuje zatwierdzenie zamówienia i wpłata zadatku, który nie podlega zwrotowi i jest dla mnie formą zabezpieczenia na wypadek Twojej rezygnacji z usługi. 

Ostatni etap, to wykonanie analizy i przesłanie jej wyników w formie obszernej prezentacji w formacie PDF. 
Twoja analiza zostanie wykonywana w ciągu 7 dni roboczych, a jej efekty będą przesłane na wskazany w formularzu adres e-mail w formie dokumentu PDF. 

2. Jak wykonać prawidłowe zdjęcia do analizy kolorystycznej online? 
Wykonując zdjęcia potrzebne do analizy kolorystycznej przede wszystkim zwróć uwagę na światło. Powinno być jak najbardziej naturalne. Najlepiej wykonaj zdjęcia w dziennym świetle i dopilnuj, by były jak najlepszej jakości. Postaraj się, by tło było neutralne, a włosy związane lub upięte jeśli jest taka konieczność. Zdjęcie wykonaj tak, by były na nim widoczne cechy charakterystyczne dla Twojej urody (np. piegi jeśli takie posiadasz). 
Pamiętaj, że zdjęcie potrzebne do wykonania analizy kolorystycznej nie może być czarno-białe i musi być pozbawione filtrów.
Jeśli jesteś kobietą, postaraj się również, by twarz była w jak największym stopniu pozbawiona makijażu. 

Chcąc ułatwić Ci interpretacje tego co wyżej napisałam zamieszczam dwa przykłady prawidłowo wykonanych zdjęć. 

 

3. Jak w praktyce wygląda analiza sylwetki online?
Analiza sylwetki online tak samo jak wyżej wspomniana analiza kolorystyczna również odbywa się w kilku etapach. 
Etap pierwszy: wypełnienie formularza.
Musisz wypełnić wszystkie wymagane okienka i załączyć 3 wyraźne zdjęcia swojej sylwetki wykonane w ubraniu, które podkreśla Twoje kształty. 
Etap drugi: ocena zebranych materiałów. 
Oceniam przede wszystkim, czy załączone przez Ciebie zdjęcia pozwolą mi na prawidłowe przeprowadzenie analizy. 
Etap trzeci: akceptacja i prośba o wpłatę zadatku w wysokości 70 zł. 
Jeśli uznam, że przesłane zdjęcia są dobrej jakości, a sylwetka na nich jest na tyle widoczna, że jestem w stanie ją zakwalifikować do konkretnego typu, to następuje zatwierdzenie zamówienia i wpłata zadatku, który nie podlega zwrotowi i jest dla mnie formą zabezpieczenia na wypadek rezygnacji z usługi. 

Ostatni etap, to wykonanie analizy i przesłanie jej wyników w formie obszernej prezentacji w formacie PDF. 
Twoja analiza zostanie wykonywana w ciągu 7 dni roboczych, a jej efekty będą przesyłane na wskazany w formularzu adres e-mail w formie dokumentu PDF. 

4. jak prawidłowo wykonać zdjęcia sylwetki? 
Wykonując zdjęcia do analizy sylwetki online/stylizacji na wyjątkową okazję/zakupów online ze stylistką zwróć uwagę na to, by Twój ubiór nie zakrywał Twoich kształtów. Sylwetka na zdjęciu musi być podkreślona i dobrze widoczna. Pamiętaj, by Twoja sylwetka obejmowała cały kadr, a zdjęcie było dobrze doświetlone i dobrej jakości. Zadbaj o neutralne tło, na którym Twoja sylwetka będzie dobrze widoczna. Postaraj się również stać prosto i ustaw się przodem do aparatu.  

Chcąc ułatwić Ci interpretacje tego co wyżej napisałam zamieszczam przykłady prawidłowo wykonanego zdjęcia. To może być np. zdjęcie w kostiumie kąpielowym, ale oczywiście nie musi. Może to być również zdjęcie w rzeczach przylegających do ciała, lub bluzkach na krótki rękawek/ramiączka. 
Ważna uwaga: 
Nie wykonuj zdjęć, na których masz kilka warstw ubrań, ponieważ to może utrudnić mi zdefiniowanie Twojej sylwetki. 

 

5. Jak w praktyce wygląda analiza kształtu twarzy online?
Analiza kształtu twarzy online tak samo jak dwie poprzednie odbywa się w kilku etapach. 
Etap pierwszy: wypełnienie formularza.
Musisz wypełnić wszystkie wymagane okienka i załączyć 3 wyraźne zdjęcia swojej twarzy wykonane tak, by zajmowała ona cały kadr.
Etap drugi: ocena zebranych materiałów. 
Oceniam przede wszystkim, czy załączone przez Ciebie zdjęcia pozwolą mi na prawidłowe określenie kształtu Twojej twarzy. 
Etap trzeci: akceptacja i prośba o wpłatę zadatku w wysokości 70 zł. 
Jeśli uznam, że przesłane zdjęcia są dobrej jakości, a twarz na nich jest bardzo dobrze widoczna, to następuje zatwierdzenie zamówienia i wpłata zadatku, który nie podlega zwrotowi i jest dla mnie formą zabezpieczenia na wypadek rezygnacji z usługi. 

Ostatni etap, to wykonanie analizy i przesłanie jej wyników w formie obszernej prezentacji w formacie PDF. 
Twoja analiza zostanie wykonywana w ciągu 7 dni roboczych, a jej efekty będą przesyłane na wskazany w formularzu adres e-mail w formie dokumentu PDF. 

6. Jak prawidłowo wykonać zdjęcia twarzy?
W
ykonując zdjęcia do analizy kształtu twarzy/stylizacji na wyjątkową okazję/zakupów online ze stylistką zwróć uwagę na to, by twarz na nich znajdowała się na pierwszym planie i była bardzo dobrze widoczna. Zdjęcia wykonaj tak, by były na nim widoczne również cechy charakterystyczne Twojej urody. 
Jeśli nosisz okulary, zdejmij je przed wykonaniem zdjęcia. Pozbądź się również nakrycia głowy, a włosy ułóż tak, by jak najlepiej wyeksponować swoje rysy (np. zaczesz wszystkie do tyłu, upnij lub zwiąż). 
Dopilnuj, by Twoja twarz znajdowała się w pozycji równoległej do obiektywu i zajmowała co najmniej 80% kadru. 

Chcąc ułatwić Ci interpretację tego co wyżej napisałam zamieszczam przykłady prawidłowo wykonanych zdjęć. 
Ważna uwaga: 
Postaraj się, by na Twojej twarzy nie było niczego co zmienia jej koloryt (np. podkładu, bronzera itp.)

 

7. Czym różni się ślubna analiza kolorystyczna od standardowej usługi? 
Podstawową różnicą między tymi dwoma analizami jest fakt, że podczas wykonywania ślubnej analizy kolorystycznej skupiam się na ustaleniu najkorzystniejszego odcienia bieli i dobraniu do niego najlepszych zestawień kolorystycznych, które jako przyszła Panna młoda możesz wykorzystać nie tylko tworząc swój ślubny bukiet, ale również ustalając kolorystykę sali. Jednym słowem podczas tej analizy kolorystycznej tworzę propozycję połączeń barw, które sprawią, że ten dzień będzie nie tylko wyjątkowy, ale również wyjątkowo spójny kolorystycznie. 

8. Czym różni się ślubna analiza sylwetki od standardowej usługi? 
Tak jak w przypadku ślubnej analizy kolorystycznej najważniejszy jest dobór odpowiedniego odcienia bieli, tak w przypadku ślubnej analizy sylwetki najważniejsze jest dobranie takiego fasonu sukni ślubnej, który najlepiej podkreśli Twoje piękne kształty i będzie podkreślał Twoją figurę jak żaden inny. Na tym właśnie skupiam się przy wykonywaniu ślubnej analizy kolorystycznej, dlatego wraz z nią dostajesz kilka różnych propozycji najkorzystniejszych dla Ciebie fasonów i propozycje dodatków, które najlepiej będą do nich pasować.

9. Dla kogo jest usługa stylizacji na wyjątkową okazję? 
Dla każdego, kto chce zrobić dobre wrażenie i/lub mieć pewność, że ubierze się stosownie do danej sytuacji. Usługa ta jest również skierowana do osób, które czeka sesja zdjęciowa i chcą na niej wypaść jak najlepiej, randka lub rozmowa kwalifikacyjna. To idealne rozwiązanie dla kogoś, kto nie czuje się zbyt pewnie w zasadach dress code, nie umie kompletować ciekawych stylizacji lub po prostu nie ma na to czasu. Usługę docenią również osoby aktywnie uczestniczące w świecie biznesu np. przed ważnym spotkaniem. 

10. Dla kogo jest usługa zakupy online ze stylistką? 
Przede wszystkim dla każdego, kto ceni swój czas i nie lubi biegać po sklepach. Ta usługa jest również dla tych, którzy nie są do końca zadowoleni z zawartości swojej szafy i/lub chcą na nowo zdefiniować swój styl. Docenią jej możliwości ci, którym zależy na funkcjonalnej garderobie dopasowanej do potrzeb i indywidualnych predyspozycji. Oraz wszyscy, którzy nie mają ochoty na to, by każdego dnia zastanawiać się, co na siebie włożyć. 

11. Czy mogę zrezygnować z usługi? 
Tak, możesz zrezygnować z każdej usługi w ciągu 2 dni od akceptacji zamówienia.
Jednak pamiętaj, że po zatwierdzeniu zamówienia pobieram zadatek w wysokości 70 zł, który nie podlega zwrotowi. 
WAŻNE: zgodnie z regulaminem, którego zatwierdzenie jest warunkiem zamówienia analizy online w przypadku rezygnacji po upływie wyżej wspomnianych 2 dni, będziesz zobowiązana/zobowiązany do wpłaty należności za całość usługi.