Analiza sylwetki u kobiet

Jeśli czytałaś stronę o mnie, to z pewnością już wiesz jak ważna jest świadomość swojej sylwetki i właściwy dobór stylizacji. 
Analiza sylwetki, którą dla Ciebie przeprowadzę, to niesamowite narzędzie, które pozwoli Ci poznać jej mocne strony i skomponować swoją garderobę tak, by je podkreślać i uczynić z nich swój niewątpliwy atut. 

Wynikiem tej analizy jest obszerna prezentacja, w której krok po kroku pokażę Ci:
– czym charakteryzuje się Twoja sylwetka
– jak możesz to najlepiej wykorzystać
– jakie fasony wybierać
– jak nosić poszczególne części garderoby, by zawsze wyglądać świetnie i czuć się doskonale.

Zdradzę Ci kilka stylizacyjnych trików, z których będziesz mogła zawsze skorzystać i specjalnie dla Ciebie skomponuję kilka gotowych stylizacji, które nie tylko uwydatnią zalety Twojej sylwetki, ale również podkreślą cechy Twojej osobowości. 
Idealna garderoba, to nie tylko odpowiednio skomponowane zestawy. Idealna garderoba, to przede wszystkim ubrania, w których czujesz się dobrze. To też takie ubrania, które odzwierciedlają Twój charakter i to, czym na co dzień się zajmujesz. 

Odpowiednio skompletowana stylizacja, to Twoja najlepsza wizytówka. 
Gotowa, by pokazać się z jak najlepszej strony? 

Oczywiście to wszystko, co opisałam wyżej, to nie są jedyne korzyści z naszej współpracy.
Zyskujesz czas, którego nie musisz poświęcać na przeprowadzenie stacjonarnej analizy. Zadam Ci tylko kilka pytań i sama zajmę się resztą, a Ty dostaniesz gotową indywidualnie dopasowaną prezentację, do której będziesz mogła zaglądać za każdym razem gdy będziesz potrzebowała porady stylistki. 

Oszczędzasz również pieniądze robiąc bardziej przemyślane zakupy, bo wydajesz je na rzeczy, w których faktycznie chodzisz. A przede wszystkim zyskujesz poczucie, że zaczynasz bardziej świadomie kompletować swoją szafę, wyglądasz i czujesz się lepiej w tym co masz na sobie i zawsze robisz piorunujące wrażenie. 

Całkowity koszt usługi: 370 zł 
Czas wykonania: 7 dni roboczych
Dodatkowe informacje: przed wykonaniem analizy pobierany jest zadatek w wysokości 70 zł. 
W celu złożenia zamówienia należy wypełnić formularz. 

Masz jakieś pytania lub chcesz wiedzieć jak prawidłowo wykonać zdjęcia? 
Zajrzyj do FAQ