Miło Cię tu widzieć!

Cieszę się, że tu jesteś i przeczytasz tych kilka zdań, które specjalnie dla Ciebie przygotowałam.
Przyznam szczerze, że tworząc tę witrynę zakładkę ”o mnie” zostawiłam sobie na sam koniec. Była dla mnie jak przysłowiowa wisienka na torcie. 
Jednocześnie zdawałam sobie sprawę, że będzie to jedno z pierwszych miejsc, które odwiedzisz. Poniekąd również z tego powodu bardzo zależało mi, by było to miejsce wyjątkowe – i z pewnością takie jest – ponieważ to właśnie tu dowiesz się, od czego wszystko się zaczęło…

A zaczęło się niewinnie, od fascynacji sztuką, modą i definiowania własnego stylu. Wtedy jeszcze nie wiedziałam, że kiedyś będę pomagała innym go odnaleźć, a moda stanie się nieodłącznym elementem mojej pracy. Jednak już wtedy byłam pewna, że chcę robić w życiu to, co kocham – tak samo jak tego, że będę do tego dążyć.

Od 2017 r jestem kreatorką wizerunku i spełniam swoje marzenia łącząc pasję z pracą, która jest dla mnie przyjemnością. 
Dzięki swojej wiedzy potrafię wywołać uśmiech na twarzy osoby, która do tej pory nie dostrzegała lub nie potrafiła podkreślać swoich atutów, podnieść samoocenę kogoś, kto nie umiał wykorzystać mocnych stron, pomóc rozkwitnąć marce i sprawić, że nie pomylisz jej z żadną inną – a świadomość tego wszystkiego daje mi mnóstwo satysfakcji. 

Każdego dnia udowadniam ludziom, że odpowiednio dobrany strój jest czymś więcej niż kwestią dobrego gustu. Ubranie, które jest dobrze dopasowane do sylwetki uwydatnia jej zalety, a odpowiednio dobrany kolor nie tylko podkreśla atuty urody, ale także pozytywnie wpływa na samopoczucie oraz na to jak jesteśmy postrzegani przez otoczenie. 
Właściwy krój i kolor, to jednak nie wszystko. Jest jeszcze mnóstwo innych czynników, które są wyznacznikiem udanej stylizacji, a moje zadanie polega na tym, by je umiejętnie połączyć i dać Ci efekt, na jaki zasługujesz. 

Oczywiście nie musisz mi wierzyć na słowo. Wybierz ofertę najlepszą dla siebie i przekonaj się jak wiele korzyści możesz mieć z naszej współpracy.